MEDIF kariera

Key Account Manager - Duże Urządzenia w sektorze Medycyny Estetycznej i Dermatologii

TEREN PRACY: województwo śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, opolskie

PREFEROWANE MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Katowice lub okolice

Jesteśmy spółką działającą od ponad 25 lat z ambitnymi planami rozwoju zarówno asortymentu, kanału B2C oraz ekspansji międzynarodowej. Współpracujemy z czołowymi lekarzami opiniotwórczymi, producentami wysokiej jakości produktów oraz budujemy prężny zespół oparty na doświadczonych pracownikach, którzy zdobywali wiedzę biznesową w takich firmach jak KPMG i Amazon. Misją firmy MEDIF jest przywracanie zdrowia i podnoszenie jakości życia pacjentów w bezpieczny, naturalny i przyjazny sposób, poprzez dostarczanie nowych technologii, wysokiej jakości sprzętu medycznego i produktów z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej i weterynarii do klinik i szpitali.

Szukamy doświadczonego Handlowca do pracy w sprzedaży w Sektorze Medycyny Estetycznej. W związku z rozwojem poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu. Idealny Kandydat oprócz doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej sprzętu powinien posiadać umiejętność budowania trwałych relacji z klientami, swobodnie poruszać się w środowisku medycznym oraz wykonywać plany sprzedażowe.

Chcemy umożliwić Ci wykorzystanie Twoich umiejętności do rozwoju sprzedaży dużych urządzeń w medycynie estetycznej i dermatologii.

Zakres głównych obowiązków:

Profil Pracownika/Wymagania:

Co oferujemy:

Wymiar: cały etat, umowa o pracę/bądź inną preferowaną przez Ciebie formę zatrudnienia

APLIKUJ TUTAJ

<<< wróć do zakładki Kariera

Klauzula informacyjna RODO