DSP STUDIO

Digital SmartPack jest sztandarowym produktem DSP Studio, które świadczy usługi specjalistyczne wspierające lekarzy zajmujących się leczeniem implanto-protetycznym na każdym etapie planowania i realizacji zabiegu. DSP Studio stanowi jeden z sektorów firmy MEDIF świadczący innowacyjne rozwiązania z zakresu stomatologii cyfrowej (kliknij po więcej informacji o Digital Dentistry).

W skład Digital SmartPack wchodzą:

usługa planowania pozycji implantów
i projektowanie szablonów

odpowiednio dobrane implanty
w rozmiarach dopasowanych do warunków pacjenta

estetycznie wykonane prowizorium
w technologii CAD/CAM

Tak przygotowany zestaw ma znaczący wpływ na postrzeganie lekarza jako profesjonalisty perfekcyjnie przygotowanego do wykonania zabiegu.

Planowanie implantów

Do planowania wykorzystujemy oprogramowanie MSoft, które pozwala na precyzyjne umieszczenie implantu biorąc pod uwagę wszystkie aspekty anatomii pacjenta. MSoft umożliwia przyjrzenie się strukturze kości w celu wykrycia potencjalnych wad lub trudności, które mogą mieć wpływ na proces wiercenia lub umieszczenia implantu. Jak również pozwala precyzyjnie zaplanować miejsce i kąt wprowadzenia implantu, aby uzyskać możliwie najlepszy efekt protetyczny.

Szablon chirurgiczny

Szablony chirurgiczne MGuide powstają na podstawie wykonanego planu za pomocą MSoft. Posiadają wbudowane tuleje prowadzące do precyzyjnego utworzenia łoża implantu. Pozycja tulei i rozmiar wiertła ogranicza do minimum niebezpieczeństwo błędu zabiegowego – nie sposób wprowadzić wiertła głębiej, czy pod innym kątem niż zostało to zaplanowane w oparciu o wyniki badań pacjenta. Szablony MGuide mają ażurową konstrukcję, co gwarantuje dostęp chłodzenia do wszystkich obszarów. Tuleje i wiertła są tak skonstruowane, że nie przeszkadzają w docieraniu płynu chłodzącego do miejsca nawiertu.

Szablony MGuide są przygotowany w taki sposób, że ich osadzenie nie budzi wątpliwości. Utrzymanie jest stabilne i nienaruszalne w trakcie zabiegu. Przy zabiegu na bezzębnych szczękach, są one pinowane do kości w sposób nie utrudniający wykonywanie zabiegu, dzięki czemu nawet brak dodatkowej, naturalnej retencji szablonu gwarantuje jego pełną nieruchomość, co oczywiście przekłada się na precyzję nawiertu.

Odpowiednio dobrane implanty

Każdy zestaw zawiera odpowiednio dobrany, do danego pacjenta, implant lub zestaw implantów MIS. Implanty MIS to produkty klasy premium. Wszystkie wykonane są ze szczególnego, najwyższej klasy stomatologicznej i medycznej typu stopu tytanu. Surowiec ten stanowi o doskonałej wytrzymałości i biokompatybilności implantów. Jakość produktów MIS poświadczą liczne certyfikaty zapewniające o najwyższych standardach produkcji i sprzedaży.

Implanty dostarczany są w kompletnym pakiecie. W zestawie otrzymuje się specjalnie skalibrowane wiertło ostateczne, dedykowane jednemu pacjentowi, gwarantujące bezpieczeństwo i higienę zabiegu, oraz śrubę zamykającą.

Do każdego z systemów implantów MIS stworzył dedykowane zestawy chirurgiczne, które upraszczają procedurę implantologiczną, eliminując potrzebę posiadania tradycyjnych kluczy naprowadzających. Specjalnie zaprojektowane rękawy i wiertła zatrzymują się w pożądanej pozycji i na odpowiedniej głębokości, dając gwarancję idealnego umieszczenia implantu.

Prowizorium

Estetycznie wykonane prowizorium w technologii CAD/CAM zapewnia pacjentowi natychmiastowe, precyzyjnie wykonane uzupełnienie brakującego uzębienia. Szczególnie ważne jest ono dla osób oczekujących na natychmiastową odbudowę w pozycjach przednich zębów, pozwalającą zachować estetyczny wygląd.

Co zyskujesz używając Digital SmartPack?

 • CZAS – nie planujesz pozycji implantów – nasi specjaliści robią to za Ciebie! Nie musisz posiadać specjalistycznego oprogramowania!
 • KOMFORT – otrzymujesz gotowy zestaw przygotowany specjalnie dla Twojego pacjenta. Wszystko w jednym pudełku!
 • PIENIĄDZE – zamawiając Digital SmartPack, czyli wszystko w pakiecie, poszczególne elementy otrzymujesz w niższych cenach!
 • PEWNOŚĆ – masz pod ręką wszystkie niezbędne do zabiegu elementy i precyzyjnie zaplanowaną pozycję implantów!
 • BEZPIECZEŃSTWO – zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego pacjenta! Stworzony specjalnie dla Was Digital Smartpack, a w nim dopasowany szablon chirurgiczny, nie daje pola do pomyłek.
 • ZADOWOLENIE PACJENTA – profesjonalne przygotowanie, najlepsze produkty i bezpieczny zabieg z szablonem spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego pacjenta!
 • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ – dzięki naszym niezawodnym partnerom, w Digital SmartPack znajdziesz jedynie produkty najwyższej jakości!
 • ZAUFANEGO PARTNERA W BIZNESIE – otrzymasz wsparcie na każdym etapie leczenia – wystarczy zadzwonić do MEDIF!
DSP Studio

Co zrobić, żeby zacząć?

Wystarczą 3 proste kroki:

 1. wykonaj badanie CBCT, skan cyfrowy lub wycisk i przygotuj wax-up, zgodnie z protokołem,
 2. wypełnij formularz zamówienia,
 3. wyślij pliki do nas.

…już po kilku dniach otrzymasz propozycję planu chirurgicznego, a po jego akceptacji spersonalizowany Digital SmartPack!

Wytyczne do wykonania: