Weź udział w Geistlich Forum - Klub Naukowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu wydarzeń Geistlich Forum – Klub Naukowy. Spotkania te poświęcone są aktualnym trendom w regeneracji stomatologicznej: dają pole do dyskusji i umożliwiają zapoznanie się z zastosowaniem w praktyce wybranych procedur dotyczących zachowania i regeneracji tkanek miękkich i twardych. Wiedza i umiejętności zaprezentowane podczas Geistlich Forum – Klub Naukowy otwierają nowe możliwości przed lekarzem oraz zwiększają bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

Pragniemy, aby dołączyli Państwo i wspólnie z nami tworzyli platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze stomatologii regeneracyjnej, która pozwoli na dzielenie się informacjami w społeczności praktyków zajmujących się na co dzień zachowywaniem i odbudową tkanek miękkich i twardych.

Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy w swoich praktykach korzystają z możliwości jakie niesie ze sobą sterowana odbudowa kości i tkanek miękkich oraz tych, którzy dopiero rozważają wprowadzenie procedur opartych na zastosowaniu biomateriałów do swojej praktyki.

Najbliższe spotkania:

Geistlich Forum - Marek Adwent

Nie czekaj, zarejestruj się już dziś!

Jeżeli chcesz wziąć udział w Geistlich Forum, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

UWAGA – przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników wydarzenia. Po otrzymaniu zgłoszenia sprawdzimy liczbę wolnych miejsc. Jeżeli będą jeszcze dostępne, potwierdzimy w oddzielnej wiadomości rejestrację.