SureSmile® - nakładki ortodontyczne

Ty określasz cel leczenia, my tworzymy plan!

Coraz częściej pacjenci poszukują leczenia ortodontycznego, które jest niewidoczne dla otoczenia. Z SureSmile® jest to możliwe dzięki przezroczystym nakładkom, które pozwolą niezawodnie zaspokoić pragnienie Twoich pacjentów dotyczące zdrowego i pięknego uśmiechu.

Platforma SureSmile® Aligner to inteligentny i łatwy dostęp do planowania leczenia przezroczystymi nakładkami. Zacznij już dziś i skorzystaj z wielu zalet tego unikalnego systemu.

Dlaczego SureSmile®?

Doskonale przezroczyste nakładki

Praktycznie niewidoczny materiał Essix® do skutecznego przesuwania zębów i wielu opcji klinicznych – nawet w skomplikowanych przypadkach.

Prosta i otwarta platforma

Po przesłaniu dokumentacji pacjenta do otwartego oprogramowania można określić szczegółowe preferencje lub po prostu skorzystać z wiedzy naszych techników.

Wyróżniające się planowanie leczenia

Dwadzieścia lat doświadczenia w cyfrowym planowaniu ortodontycznym zapewnia wyjątkowe wstępne plany leczenia i minimalne ich korekty.

Łatwy start

Chętnie pomożemy Ci w wykonaniu pierwszych kroków i zawsze będziemy służyć pomocą jako wiarygodny partner.

SureSmile® – doskonałe klinicznie, praktycznie niewidoczne

Nakładki SureSmile® są wykonane przy użyciu najnowszych technologii i sprawdzonych materiałów. Precyzyjne przetwarzanie danych i dokładna kontrola jakości zapewniają doskonałe dopasowanie, trwałość i praktycznie niewidoczne leczenie.

Zmienna linia przycięcia zgodnie z preferencjami klinicznymi

Z nakładkami SureSmile®, możesz dowolnie wybrać projekt linii przycięcia. Nakładki są przycinane w bardzo precyzyjnym, zautomatyzowanym procesie cięcia laserowego. Krawędzie są szczególnie gładkie i zapewniają wyjątkowy komfort noszenia. Niewielkie nachodzenie nakładki na dziąsła może mieć pozytywny wpływ na przeniesienie sił, a nawet zmniejszyć liczbę wymaganych attachmentów. Możesz też wybrać nowy, łukowy kształt spełniający najwyższe wymagania estetyczne. Krawędzie nakładki podążają za linią dziąsła i są praktycznie niezauważalne.

Zautomatyzowane przęsła do ukrywania szczelin i brakujących zębów

Bez względu na to, czy otwierasz przestrzeń na implant, czy zamykasz ją po ekstrakcji – dzięki SureSmile® Twój pacjent może uśmiechać się z pewnością siebie podczas całego leczenia. Jeśli przerwa między zębami mierzy więcej niż 3 mm, utworzony zostaje sztuczny ząb. Wszystko co musisz zrobić to tylko dobrać odpowiedni kolor kompozytu do pokrycia w gabinecie przezroczystego przęsła zintegrowanego z nakładką.

Doskonałe właściwości materiałowe i znakomite przenoszenie siły

Nakładki SureSmile® są wykonane z renomowanego, wysoce estetycznego tworzywa Essix®, znanego z doskonałej wydajności prostowania zębów. Z nakładkami SureSmile® zmniejszamy ilość niezbędnych attachmentów do minimum, pozwalając dodatkowo na ich konfigurowalność.

Plan leczenia dla bardziej skomplikowanych przypadków – Korekcja klas II i III

Nakładki SureSmile® pozwalają na leczenie również bardziej skomplikowanych przypadków: wycięcia w przezroczystych nakładkach umożliwiają korygowanie nawet II i III klasy Angle’a. Szczeliny umożliwiają wprowadzenie gumek międzyszczękowych, większe wycięcia zapewniają dostęp do guzików przymocowanych do zębów.

Przebieg pracy z SureSmile® Aligner

Przebieg pracy z SureSmile® może być płynnie zintegrowany z każdą praktyką. Oprogramowanie jest oparte na przeglądarce i nie wymaga instalacji lokalnej. Ponadto, SureSmile® Digital Lab akceptuje dane ze wszystkich skanerów wewnątrzustnych. To nie może być prostsze.

Wczytanie wycisków cyfrowych, obrazów RTG i zdjęć pacjenta niemal z dowolnego źródła jest niezwykle proste. Całą resztę wykonają specjaliści z laboratorium cyfrowego, którzy prześlą Ci optymalny plan leczenia. Jeśli chcesz, możesz samodzielnie określić swoje preferencje. Otwarta platforma jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi powszechnie używanymi skanerami.

Kiedy laboratorium cyfrowe stworzy wstępny plan leczenia, otrzymasz go do weryfikacji i zatwierdzenia. SureSmile® Aligner jest intuicyjne i umożliwia szczegółowy przegląd przypadku każdego pacjenta. Oprogramowanie jest oparte na przeglądarce internetowej, więc masz dostęp do Twoich planów leczenia w gabinecie, domu lub podróży.

Na pierwszej wizycie wykonuje się zdjęcia i pobiera wycisk cyfrowy. Oprogramowanie do planowania leczenia obsługuje skany ze wszystkich powszechnie stosowanych skanerów wewnątrzustnych.

Zaufaj naszemu specjaliście z laboratorium cyfrowego lub określ szczegółowe cele dotyczące leczenia.

Plany leczenia przesłane do laboratorium cyfrowego przechodzą przez kompleksowy proces planowania i końcową kontrolę jakości wykonywaną przez specjalistę z laboratorium cyfrowego.

Po zatwierdzeniu planu leczenia, nakładki SureSmile® są wykonywane w najnowocześniejszym procesie z wykorzystaniem wiodącego w branży materiału Essix®.

Po otrzymaniu zestawu dla pacjenta nadchodzi czas, żeby rozpocząć proces leczenia Twojego pacjenta.

Wybierz plan leczenia, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom

SELECT

Zapłać tylko za tyle nakładek ile potrzebujesz. Idealne do mniej skomplikowanych przypadków.

COMPLETE

Nieograniczona ilość nakładek, bezpłatne korekty przez cały czas leczenia – do 3 lat od daty produkcji nakładek w zryczałtowanej cenie.